Starlink hizmeti 300 Mbps indirme hızı sunacak – Hardware Plus

Starlink hizmeti 300 Mbps indirme hızı sunacak – Hardware Plus

SpaceX‘in kapsamlı mühür Küresel Konumlama Sistemi ağ hizmeti Starlink indirme hızını ikiye katlıyor. Baş yönetici Elon Musk’ın açıklamalarına bağlı olarak Starlink kullanıcıları ileride 300 Mbps indirme hızı alabilecekler. Kullanıcılar, ancak beta aşamasındaki projede şimdilik 50-150 Mbps arası indirme hızları alabiliyor. Buna üstüne üstlük bekle süreleri ise 20 ms-40 ms arası değişiyor. Ookla Speedtest uygulamasına bağlı olarak Starlink’in ortak indirme hızı 80,67 Mbps, ortak yükleme hızı ise 17,17 Mbps.


Ziyaret isteyebilirsiniz: Starlink için Tavuk’de başlangıç ​​aşaması veri başladı


Starlink, şu en kısa sürede ABD, İngiltere yanı sıra Kanada’da beta aşamasında

Starlink aracılığıyla dünyanın her türlü bir bölgesinde özelleştirilmiş anten yanı sıra router ile internete erişim sağlamak teslim etmek başarılabilir kesinlikle olacak. Seçenek şu en kısa sürede için özel ABD, İngiltere yanı sıra Kanada’da beta eleme süreci aşamasında. SpaceX, girişim için uzaya 12.000 adet Küresel Konumlama Sistemi göndermeyi planlıyor. Kullanıcıların bir cep telefonu rutin ile antenin uyduları kontrol gördüğünden emin olmaları gerekiyor.

Starlink ağ hizmetini birlikte çalışmak isteyen kullanıcılar 99 dolarlık bir başlangıç ​​aşaması geçmiş ücreti ödüyorlar. Bunun yakın ağ bağlantısını teslim etmek için hayati olan özelleştirilmiş anten yanı sıra modem setinin maliyet 500 para. Bunlara ek olarak hizmetin aylık kayıt ücreti ise yine 99 para. Kim fiyatlar dünyanın başına yerinde halledilir kesinlikle olacak. Hiçbir ülkede ülkeye özelleştirilmiş fiyatlandırma yapılmayacak. Kim durumda ülkemizde Starlink’i birlikte çalışmak hayli maliyetli kesinlikle olacak. SpaceX, kim ay içerisinde Ülkemizde Küresel Konumlama Sistemi ağ için başlangıç ​​aşaması kayıtları başlattı.

SpaceX’den itibaren açıklamaya bağlı olarak, Starlink‘in ABD yanı sıra çeşitli diğer ülkelerde 10.000’den fazla kullanıcısı sahip olmak. Düzeni, kullanıcıların maliyetini karşılayabildiği bir şaşırtıcı bir şekilde ülkede uzun tüketici sayısına erişecek iyilik.


Hepsiburada.com tur simülasyonu ekipmanları satın alma listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Trendyol.com satın alma listemize buradan bakış atabilirsiniz.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Starlink hizmeti 300 Mbps indirme hızı sunacak – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply