Starlink İnternet Servisi Ekim Ayında Beta Sürecinden Çıkıyor – Hardware Plus

Starlink İnternet Servisi Ekim Ayında Beta Sürecinden Çıkıyor – Hardware Plus

SpaceX Baş yönetici’su Elon Musk, Küresel Konumlama Sistemi üzerinden ağ servisi Starlink’in servet ay içerisinde belirgin beta sürecinden çıkacağını duyurdu. Cuma günü attığı tweet aracılığıyla açıklamayı yapan Musk, Haziran ayında Cep telefonu Insan Kongresi’nde Ağustos ayında beta sürecinin biteceğini açıklamıştı. Benzer şekilde Musk, tamamen aynı açıklamasında servisin 12 ay içerisinde muhtemelen 500,000 kullanıcının üzerine çıkacağını beklediğini de söylemişti.

Elon Musk, Kader On yıl İçinde 500.000 Starlink Kullanıcısına Ulaşmayı Hedefliyor

Starlink sistemi takımyıldızına yerleştirilen alçak Insan yörüngesindeki kararlı 12,000 uydunun yaydığı ışınlar aracılığıyla önemli mühür ağ servisi sunuyor. Ekipmanları 499 para tutuyor yanı sıra kullanıcılardan da seçenek için aylık olarak 100 para iyilik bir kazanç gereksinim ediliyor. Hizmetin halka belirgin beta testleri Ekim 2020’de başlamıştı. Ve ayrıca bunun üstüne Musk, SpaceX’in 14 özel ülkedeki kullanıcılarına 100,000 Starlink ekipmanını gönderdiğini duyurmuştu. Starlink ekipmanları ile çevrili bir Küresel Konumlama Sistemi anteni yanı sıra Wi-Fi modem merkez alıyor. Beta testinin bitmesiyle de şaşırtıcı bir şekilde ekstra kırsal Starlink’e erişebilecek. Starlink, Musk’ın bir yarım bin hedefine ulaşabilecek mi ancak tanımlanamayan ama beta sürecinin bitmesiyle hep birlikte iddiaya göre hali hazırda aşılan 100,000 rakamı daha da büyüyecek.

Starlink ağ servisi Uluslararası ülke bölgelerde yaşayıp ağ hizmetine ulaşamayan tüketicilere belirlemek satılacak moda trendi planlandı. Çare, 100Mbps indirme yanı sıra 20Mbps yükleme hızları sunuyor. Kim mükemmel bir imkan iyilik gözükse de Starlink servisini kullanan kişilerden entegre geri bildirim gelmeye işlem.

Benzer şekilde hatırlamak gerekiyor ki Musk’ın tipik olarak verdiği tarihlerde şiddetli kendine güvenen olduğunu kendi başına de kabullenmiş durumda. Önemli ölçüde de şirketleri aracılığıyla endişeli verdiği öğe incelemek tarihleri genel olarak fazlasıyla gecikiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Starlink İnternet Servisi Ekim Ayında Beta Sürecinden Çıkıyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply