Şu ana kadar bildiğimiz her şey

Şu ana kadar bildiğimiz her şey

Sony‘nin amiral gemisi Desen rakiplerinden benzersiz olarak genel olarak 1 on yıl kesinlikle değil, 6 ay oluşum. Hatırlasanız 2013’te tanıtılan Xperia Z1‘in ardından Z2, Z3 ve ayrıca en toparla Z3+ modellerini görmüştük.

Japonya’da bizim Z3+ olarak bildiğimiz varyasyon Xperia Z4 olarak tanıtıldığı için Sony’nin taze amiral gemisi Xperia Z5 kesinlikle olacak. Peki Xperia Z5 yaklaşık şu geçici neler biliyoruz?

Dikkat tanınmış

sony-ifa

Sony Xperia Z1, 2013 Eylül’de Berlin’de düzenlenen IFA fuarında tanıtılmıştı. Bir başarılı on yıl IFA 2014‘te de Xperia Z3‘ü görmüştük. Ancak temsilci bir ana sebep olmasa da dolaşan dedikodular ve ayrıca sızıntılar Xperia Z5‘in de önümüzdeki Eylül ayında gerçekleşecek IFA fuarında tanıtılacağını gösteriyor.

Icat

Sony, Xperia Z‘den gerçeği nedeniyle tasarlamak tarafında geliştirmeler yapsa da OmniBalance tasarlamak anlayışından Daha önce hiç vazgeçmedi. Bildiğiniz seç bir süredir metalik çerçeveler kullanan Sony, Xperia Z3+ aracılığıyla hep birlikte microUSB girişini de kapaktan kurtarmıştı.

04_Xperia_Z3_+_Copper_Flat

Xperia Z5′in tasarımı ise şu geçici sızdırılan bir sanatsal olmamasından dolayı son derece tahmin edilemez. Bunu söyledikten sonra en azından başparmak izi sensörlü bir ihtiyatlı telefon geleceği belli seç. Tabii ki fark edilir bir microUSB portuyla beraber suya geçiyor bir makine görmemiz son derece olası. Bunu söyledikten sonra Omnibalance tasarımından son derece son derece benzersiz bir tasarlamak görmeyi beklemiyoruz.

Göstermek

06_Xperia_Z3_+_Copper_Side

Sony yüksek süredir 5.2 inç boyutunu ve ayrıca Full HD çözünürlüğü değiştirmedi. Her ne kadar bazı dedikodular kim yolculuk QuadHD görebileceğimizi söylese de, daha saygın sızıntılardan gördüğümüz kadarıyla FullHD uzlaşma anlaşması değişmeyecek yine de muazzamlık 5.5 inç‘e çıkacak.

Elektronik kamera

08_Xperia_Z3_+_Copper_08

Her ne kadar Xperia Z serisi ihtiyatlı telefonların kameralarında birbirinden benzersiz dönüm noktası olsa da 20.7 MP‘lik algılama birimi Daha önce hiç değişmedi. Şimdilik sızıntılar kim 20.7 MP‘lik sensörün kalacağını yine de Xperia Z5‘in mercek ya da benzersiz yazılımsal özellikler seç farklılıklara kurucu olacağını gösteriyor.

Yüz tarafta ise kim yolculuk Xperia Z3+’da tesis hinterlandı 5MP‘lik bir video kamera yerine 8MP‘lik bir video kamera görebiliriz.

Bileşenler

34_Xperia_Z3_+

Xperia Z5‘in kullanacağı donanımlar kısmında dedikodular epeyce entegre. Örneğin sayısız sızıntı Snapdragon 810‘a Kırmızı bayrak ediyor olsa da Sony, Qualcomm‘un en taze işlemcisi Snapdragon 820‘yi istiyorum edebilir diye düşünüyoruz. Bunlara ek olarak RAM olarak dedikoduklar 3GB‘lık bir bellek kapasitesine Kırmızı bayrak ediyor olsa da OnePlus Two seç 4GB RAM‘li bir makine da görebiliriz.

Aynı zamanda batarya kısmında bir sızıntı 4500mAH bataryaya Kırmızı bayrak ediyor olsa da kim sızıntının pek pratik durmadığı aşikâr.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Şu ana kadar bildiğimiz her şey

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply