TASARIM ÖDÜLLÜ KULAKLIK! | Philips TAT8505BK incelemesi

TASARIM ÖDÜLLÜ KULAKLIK! | Philips TAT8505BK incelemesi

Philips TAT8505BK incelemesiyle karşınızdayız. Kulaklık tasarımıyla Reddot 2020’de fayda galip kulaklığın sunduğu verimlilik detayları videomuzda görebilirsiniz.


İlginizi çekebilir; HEDİYE ETTİĞİMİZ televizyon! | Philips The One 58PUS8505 inceleme


TASARIM ÖDÜLLÜ KULAKLIK! | Philips TAT8505BK incelemesi

Kapsamlı yeterlilik için; https://www.philips.com.tr/c-p/TAT8505BK_00/8000-series-true-wireless-kulak-ici-kulaklik

Hali vakti yerinde, sofistike seslerin keyfini çıkarmanız için üretilen Philips TAT8505BK, etrafınızdaki sesleri de rahatlıkla duymanızı sağlıyor. Proaktif olarak Ses Koruma ve ayrıca Tanıma Moduna yaratıcı olan öğe, istihdam açısından da hızlı bir bilgi sunuyor. Bu nedenle neleri dinlemek istediğinize siz yargı verebiliyorsunuz.

Kulaklıklar sayesinde yürürken veya koşarken şarkının keyfini çıkarabilirsiniz. Bir dışarıda mikrofon aracılığıyla bir dahili mikrofondan özellikli sistemi ANC moduyla dışarıda sesleri önemli ölçüde oranda engelleyebiliyor. Tanıma Ayar sayesinde ise dışarıda sesleri duyarak çok sayıda alanlarda yürürken müziğinizi güvende dinleyebileceksiniz. Bunlara ek olarak adapif moduyla sizin durumunuza bağlı olarak kişiselleştirilmiş ANC sağlanabilmesi de ödül gel.

Bir TWS için 13 mm sürücüler, çaldığınız başına parçada şiddetli bas ve ayrıca harika netlik rastgele sunabilecek {kadar} devasa. Bas, tiz, ses seç gürültü kanallarını verimli bir moda ayırabilmesi açıkçası sevindirici. Bir çeşitli diğer yandan kulaklıklardan birini çıkardığınızda şarkılar duraklatılıyor, bir kez daha taktığınızda ise oynatılmaya işlem. Bu nedenle giyme algılaması da kolay erişilebilir.

Mono yöntem ise yalnız kulaklığın kullanılmasını sağlıyor. Bu nedenle dilerseniz sağı dilerseniz solu yalnız kullanabilirsiniz. Google Yardımcı veya Siri aracılığıyla de bağlı kalarak katip Philips TAT8505BK, sesli komutları algılayabiliyor veya itibaren mesajı sesli olarak size okuyabiliyor.

Philips Headphones uygulaması üzerinden yönetmek edilebilen kulaklıklarda ANC yöntem ve ayrıca equalizer ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Huzurlu kullanımlı ve ayrıca gürültü kalitesi mükemmel bir TWS kulaklık arayanlar için son derece olağanüstü bir koleksiyon kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: TASARIM ÖDÜLLÜ KULAKLIK! | Philips TAT8505BK incelemesi

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply