Tüketicilerin yarısından fazlası kripto para ile ödeme yapmak istiyor

Tüketicilerin yarısından fazlası kripto para ile ödeme yapmak istiyor

Kripto para birimlerinin hızlı iyileştirme benimsenmesi ve ayrıca popülaritesi ile günlük kayıt hayatta kim paraların kiralama alanları da artmaya başladı. Kimi ülkeler kripto para ile ödeme işlemlerini yasaklarken, kimileri de sayısız düzenlemeler çerçevesinde kripto paraların ödemelerde kullanılmasına için mümkün kılmak veriyor. PayPal seç dünyaca ünlü kişilik ödeme şirketleri de kripto para birimlerini girişim süreçlerine birleştirmek ediyor.

Yerel tarihli bir araştırmaya bağlı olarak, insanların tahmin edilen %60’ı günlük kayıt alışverişlerinde ödeme yöntemi olarak kripto para birimlerini kullanım istiyor.

Yerel zamanda yapılan bir çalışma, katılımcıların tahmin edilen %60’ının mal ve ayrıca hizmetler için bir ödeme yöntemi olarak kripto varlıkları kullanmaya isteğe bağlı olduğunu ortaya koydu. Bunlara ek olarak, katılımcıların üçte ikisi seç kapsamlı bir birçok da kripto para piyasasına kripto para birimlerini şanzıman için kullanmayı planlayarak girdiklerini söyledi.

Finansman hizmetler için etkileşimli yapı  PYMNTS.com ve ayrıca Bitcoin bakım sağlayıcısı BitPay 8.000’den fazla Amerikalı tüketiciyle, kripto para birimlerini günlük kayıt satın satış için bir ödeme aracı olarak kullanma konusunda sadece nasıl hissettiklerini değerlendirmek için çalışma yaptı. Ankete katılanların tahmin edilen %60’ı Bitcoin, Ethereum ya da çeşitli diğer varlıklarla günlük kayıt olarak mal ve ayrıca seçenek satın toplamak istediklerini söyledi. Kripto para satın hinterlandı kullanıcıların %75’i, kim kripto para birimlerini daha sonralarda sayısız ödemelerde kullanım için satın aldıklarını kelimeler etti.

Geçtiğimiz on yıl yapılan karşılaştırılabilir bir ankette, katılımcıların %32’si kaybetme korkusu (FOMO) nedeniyle kripto görünüm satın aldıklarını açıklarken, kim on yıl kim miktar %53’e yükseldi. Hiçbir kripto paraya yaratıcı olmayan kişilerin %59’u ise gelecekte bir sayı satın almayı ve ayrıca bunları sayısız ödemeler için kullanmayı planladıklarını söyledi. Kripto para mal sahibi olmayan kişilerin %75’i “kripto para birimleri, sadece nasıl elde etmek edileceği ya da gelir vergisi etkileri kabaca düzgün uzmanlık mal sahibi olmadıkları” için piyasaya girmediklerini kabul etmek etti.

Araştırma çalışması, insanların kripto para ödemelerine kim {kadar} ilgi duymasının şiddetli nedeninin, düzenli kredi geçmişi kartları ile yapılan satın alımlardan çok daha fazlası kişisel gizlilik ve ayrıca güvenlik ve güvenlik sağlayabilmeleri olduğunu ortaya koydu.

Kripto para birimlerinin günlük kayıt işlemlerde kullanılması konusunda sizlerin düşünceleri neler? Arkadaşlarınızla buluştuğunuz yaş içeceğiniz kahveyi kripto para ile satın almayı ister miydiniz? Veya işletmenizde kripto para birimleri ile ödeme saygı etmek sizin için sadece nasıl olurdu? Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz!

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Tüketicilerin yarısından fazlası kripto para ile ödeme yapmak istiyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply