Twitter, internet tarayıcılarında bulunan bir özelliği bünyesine kattı.

Twitter, internet tarayıcılarında bulunan bir özelliği bünyesine kattı.

Çok tweet anında bir moda okunsa da, bir şaşırtıcı bir şekilde vatandaş ancak derinlemesine incelemeye layık olan iletilere gelecekte de kolaylıkla erişebilmenin yolunu arayan. Twitter, “Daha Sonrası İçin Konserve” özelliği için pek şaşırtıcı bir şekilde gereksinim aldıktan daha sonra “Kuruluş İşaretleme” aracı geliştirmeye başladı. Twitter Öğe Müdürü Jesar Shah, kim özelliği resmi olarak duyurdu ve ayrıca yarattığı prototipin anında bir demosunu yayınladı.

Muhtemelen, titan kültürel medya servisi özgürlük azaltmak kısmındaki “DM kullanarak transfer” simgesini değiştirmeyi planlıyor. Kim yemek seçimi aslında “Ismarlama posta kullanarak paylaşım” opsiyonunu içerirken, gelecekte “Kuruluş İşaretine Bağlantı” simgesini barındıracak. Kuruluş İşaretlerine eklenen bütün tweetler daha daha sonra ayarlar listesinden erişilebilecek.

Karakteristik ortaya çıktığında, bireysel yüksek mesajları işaretleyen ve ayrıca  fotoğraflar ilgili tweet’leri gördüklerinde, keyiflerine bağlı olarak işaretleyip gelecekte de kullanabilecekler.

İzliyorsun: Twitter, internet tarayıcılarında bulunan bir özelliği bünyesine kattı.

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply