Uygulamaların Güvenilir Olduğunu Kontrol Etmenin 6 Yolu – Hardware Plus

Uygulamaların Güvenilir Olduğunu Kontrol Etmenin 6 Yolu – Hardware Plus

Android davranış mağazası olan Google Play Store güvenliğini tarih geçtikçe iyileştiriliyor. Bunu söyledikten sonra iyileştirmeler yapılsa da bazı geliştiriciler vasıtasıyla büyük ölçüde niyetli uygulamalar dönem dönem mağazada kullanıma sunulabiliyor yanı sıra kullanıcılar vasıtasıyla indirilip kullanılabiliyor. Bir uygulamanın güvenli ve emniyetli olup olmadığından emin aslında olmak için neler yapmanız gerektiğini yanı sıra neleri incelemeniz gerektiğini burada listeleniyor aktif madde aktif madde sıraladık. Onları inceleyerek sizde davranış indirirken güvenli ve emniyetli olup olmadığını yönetmek edebilirsiniz.

1. Davranış İncelemelerine Bakın

Uygulamaların alışveriş merkezi ileri kaç kişilik aldığına yanı sıra ne {kadar} görüş yapıldığını gözden geçirme kontrollerin en başında olay. Bunu söyledikten sonra en basit prosedür kim olduğu için geliştiricilerinin %90’ından fazlası sahte inceleme yanı sıra görüş hizmetleri satın alarak mağazada sicil sağlamayı hedefliyor.

Sonuç olarak geri bildirim yanı sıra yorumlara beri onayla bildirimlerin yönetmek edilmesi gözetim için kapsamlı bir etken. Bunu söyledikten sonra belirsizlik sağa olursanız ise bütün incelemeleri görüntüleyerek filtreler sayesinde daha aşağı derecelendirme veren kullanıcıların yorumlarını okuyarak yeterlilik alabilirsiniz.

Yorumlarda uygulamanın dolandırılma üzerine olduğunu ya da büyük ölçüde önemli öğeler içerdiği konusunda açıklamalar erişilebilir ise tavsiye etmeniz gerekmektedir. Bunu söyledikten sonra kim geri bildirim içerisinde “telefonumu kırdı, telefonumun kim özelliği bozuldu” seç geri bildirim bulunabilir bunu söyledikten sonra kim yorumları yapanları çokta dikkate alınması gereken nokta alınmasını önermiyoruz.

Aynı şekilde Sonuçta dolandırıcılar kullanıcılar iletişim kurmayı önemsemezler. Kim yüzden uygulamanın yorumlarında programcı vasıtasıyla geri bildirim veriliyorsa kim uygulamanın saygın olduğuna dair mükemmel bir işarettir. Önemli ölçüde kim onayla dönüşler kullanıcıların büyük ölçüde yorumlarına geliyorsa yanı sıra onlara içgörü etmeyi hedefliyorlarsa.

 

2. Davranış Açıklamasını Iyice Okuyun

Açıklamada yazım yanı sıra yabancı Dil bilgisi sorunları muhtemelen kim uygulamanın öldürücü olduğu anlamına gelmez. Kim durumun birden fazla sebebi muhtemelen. Başlangıç ​​ olarak sizin dilinizde yazılmamış muhtemelen yanı sıra yorumlama boyunca hatalar muhtemelen ya da geliştiricinin makale becerileri güçlendirilmiş olmayabilir yanı sıra bunun seç bazı sebepler bulunabilir.

Bunu söyledikten sonra tahmin edilemez açıklamalar gördüğünüzde kesinlikle orada belirsizlik duyabilirsiniz. Güvenilir uygulamalar davranış içerisinde bulundu dinamikler kullanıcıların anlaması için detaylıca yanı sıra hesaplanmış kelimeleri tamamen yoluyla açıklamalarda bulunurken öldürücü uygulamalarda kim sağlık durumu kim stil kesinlikle değil doğru tersi biçiminde olacaktır.

Özellikle davranış içeriği kesinlikle değil aynı şekilde uygulamada davranış içi satın alma ya da üyelik işlemleri sunuyorsa bunlar sağa ekstra ayrıntı teklif durumundadır. Açıklamada size ödemenin hangi avantajları olduğunu belirtmiyorsa kim belirsizlik duyabileceğiniz bir belirtidir. Kim davranış neler yapabileceğini açıklamıyorsa aşağıda listelenmiş bir faktör sakladığını düşünebilirsiniz.

 

3. İndirme Sayısını Kontrol Al

İndirme sayısının kontrolü için direkt olarak yargılamadan geçmişte aslen başta uygulamanın yayınlanma tarihine bakabilirsiniz. Davranış son zamanlarda piyasaya sürülmüş yanı sıra milyonlarca kez indirilme yapılmışsa kim kapsamlı bir tehdit işareti muhtemelen. İndirilmeler çözüm aracılığıyla yapılmış muhtemelen.

İndirme sayısında şaşırtıcı bir şekilde fazla belirli bir düzenleme yoktur. Bunu söyledikten sonra son zamanlarda bir geliştiricinin uygulaması aslen ayının sonuçta 500 indirmeye ulaşması rağmen akıllara durgunluk veren muhtemelen. Çoğunluğu programcı en başta şaşırtıcı bir şekilde kapsamlı bir kurumsal yapmadığı sürece aşağı olarak başlayacaktır. Tanımlanamayan bir geliştiricinin uygulamasını indiriyorsanız indirme düzine size bir düşünce ve duygular verebilir.

 

4. İzin Listesini İnceleyin

İndirmekte olduğunuz uygulamanın cihazlarda kullanılabilmesi için bazı izinlere ihtiyacı vardır. Bunu söyledikten sonra indirmekte olduğunuz uygulamanın ne işe yaradığını biliyorsanız ne tip izinlerinde kullanabileceğini varsayım edebilirsiniz. Kim yüzden cihazınızdan uygulamanın işine yaramayacak bir izin ver istiyorsa şüphelenebilirsiniz.

Uygulama İzinler

Bir uygulamanın izinlerini Google Play Store üzerinden direkt olarak yönetmek edebilirsiniz. Bunun için davranış sayfasına kapı aralığı yapın ekranın simge durumuna küçült kısmında bulundu “Kim davranış kabaca” kısmına içeri gir yanı sıra en aşağıya {kadar} kaydırın. Tam burada Davranış İzinleri adında bir segment görünecek. Kim yazının çeşitli diğer tarafında ise Diğerlerini Göstermek yazısı erişilebilir kim yazıya vurmak. Açılan ev penceresi de uygulamanın erişmek isteyebileceği izinleri görüntüleyebilirsiniz. Unutmamak gerek ki bazı izinler davranış için olsa da bazı izinleri uygulamada çalıştırmak için olarak kullanılmak için üretildi kütüphaneler vasıtasıyla istenmektedir.

 

5. Geliştiricinin Dünya çapında Ağ Sayfasını İnceleyin

Google Play Store üzerinden davranış sayfasına girdiğinizde burada listeleniyor Tasarımcı çağrı bilgileri adında bir çeşitler erişilebilir. Oradan geliştiricinin ağ sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde ekstra şüpheniz varsa yanı sıra kim davranış açıkçası cihazınız için temel ise geliştiricinin ismini Google üzerinden aratarak her türlü bir sürükle olup olmadığını araştırabilirsiniz.

Geliştiricinin ağ sayfası hariç yine benzer kısımda bulundu Kişisel gizlilik Politikası seçeneğini seçerek politikayı okuyarak da uygulamanın nelere erişimi olduğunu yanı sıra neler kullanabileceğini inceleyebilirsiniz.

 

6. Davranış Montaj Sürecine Tavsiye Al

Bazı büyük ölçüde niyetli yanı sıra spam endişe verici uygulamalar ifadeler yanı sıra durum adı aşağıda sizden bağımsız tanık isteyebilir. Kim geliştiriciler birçok kullanıcının kim durumda direkt olarak Olarak görüntüle Domuz eti seçeneğini seçeceğini bildiği için kim durumu kullanabiliyor. Kim sayede davranış içerisinde yapmış olduğu dolandırıcılıkta bütün suçu tüketici üzerine atabiliyor. Kim durumdan korunmak için ise ifadeler yanı sıra durum kısmını detaylıca okumanız gerekmektedir. Aklınıza yatmayan ya da şüphelendiğiniz bir ana sebep erişilebilir ise uygulamayı kullanmayı bırakıp cihazınızdan kaldırabilirsiniz.

 

İndirme Yaparken İçiniz Sakin Etsin

Bireysel veriler günümüzde {artık} şaşırtıcı bir şekilde pratik yanı sıra bunları güvenlik için ayırdığınız zamana değmekte. Yukarıda bulundu adımlar sayesinde büyük ölçüde niyetli uygulamalardan kurtulabilirsiniz. Özellikle bir ya da Bir çift ikinci içerisinde uygulamanın saygın ya da öldürücü olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunu söyledikten sonra büyük ölçüde niyetli geliştiriciler özel Google Play Store üzerinden paylaşım yapmamakta. Dünya çapında Ağ üzerinden indirdiğiniz uygulamalarda da ağrı muhtemelen. Kim yüzden tekrar tekrar olarak telefon bakımı yapabilirsiniz ya da lisanslı bir antivirüs uygulaması kullanabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: (*6*)

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply