Video: Asus’un ZenFone kazandıran yarışmasına başvuru için son günler – Hardware Plus

Video klip: Asus’un ZenFone kazandıran yarışmasına başvuru için son günler – Hardware Plus

ASUS’un ZenFone kazandıran #2BinCebinde isimli yarışmasına başvurular 31 Soba’ta sona eriyor. Asus’un ülkemizde gerçekten tanınmış telefonu ZenFone’u alarak özdeş performanstaki ürünlere bağlı olarak 2 birçok bin TL indirim oranı sağlamayı komplikasyon yerleşim bölgesi yarışmada kapsamlı avantaj olarak ASUS ZenFone ve ayrıca 2 birçok bin TL aracılığıyla yapılabilecek bir aktivitenin gerçeğe dönüştürülmesi. Eğer siz de yarışmaya git isterseniz fantezi bilgiyi aşadığıdaki sıkmak bülteninden öğrenebilirsiniz.

ASUS ZenFone başarmak ve ayrıca hayalinin başrolünde aslında olmak için son ile bağlantı!

ASUS vasıtasıyla düzenlenen ve ayrıca tanınmış bilge telefon ASUS ZenFone’un özdeş performansı daha {pahalı} fiyata sunan telefonlar çevresinde 2.000 TL indirim oranı sağlamasını komplikasyon yerleşim bölgesi kültürel medya yarışması #2BinCebinde’de başvurular 31 Soba 2015 tarihinde sona erecek. 26 Varyasyon Pazartesi günü başlayan ve ayrıca şiddetli ilgi gören yarışmada katılımcılar, www.2bincebinde.com adresine girerek ZenFone sayesinde indirim oranı edilen Yine bir başka 2.000 TL aracılığıyla gerçekleştirmek istediklerini video kaydı, kozmetik veya Haberler aracılığıyla anlatıyorlar. Yarışmacıların gönderdikleri hayaller mahkeme vasıtasıyla değerlendiriliyor ve ayrıca galip yarışmacı bir adet ZenFone’a yaratıcı olurken, değerlendirmeye sunduğu hayali de ASUS vasıtasıyla gerçeğe dönüştürülüyor ve ayrıca filme alınıyor.

Piyasaya sunulduğu tarihten gelen tüketicilerden şiddetli ilgi gören ve ayrıca stokları kısa süreli sürede tükenen bilge telefon serisi ZenFone olağanüstü bilge telefon performansını ideal maliyetle sunmasıyla öne çıkıyor. Yarışmaya git isteyenlerin en zamanın gerisinde 31 Soba tarihine {kadar} www.2bincebinde.com adresine girerek başvuruda bulunmaları gerekiyor. Facebook Twitter ve ayrıca Instagram iyilik kültürel ağlarda yarışmaya dair en son duyurular #2Bincebinde hashtag’inden bağlı kalarak edilebiliyor. 

Yaşamı kolaylaştıran ZenFone serisi
ZenFone serisi bilge telefonlar, bilge cihazlara özgü taze bireysel arayüzü ZenUI aracılığıyla hep birlikte olay. Basitleştirilmiş ikonlar ve ayrıca menüler, cihazın rengiyle bağlı kalarak ilginç temalar ve ayrıca kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bilge “What’s Next” özelliği aracılığıyla ZenUI, olağanüstü işlevselliği hızlı kullanımlı arayüz aracılığıyla birleştiriyor.

Serinin 5 inç’lik kapsamlı IPS ekranlı sürüm ZenFone 5, 1280 x 720 piksel HD çözünürlüğe en sağlıklı bölgesinde özellikle 5,5 mm kalınlığa ulaşan muhteşem tasarımıyla öne çıkıyor. ZenFone 5, derhal ve ayrıca aşağı güç tüketimli 1.6 GHz hızındaki, Intel Hyper-Threading teknolojisine yaratıcı Intel Atom Z2560 işlemci çipi ve ayrıca 8 MP’lik, görüntü onarım hizmeti teknolojisine yaratıcı PixelMaster kamerayla hep birlikte olay. 2GB RAM dahil ZenFone 5, geri aydınlatmalı (BSI) algılama birimi ve ayrıca uzun aydınlatma geçirgenliğine yaratıcı f/2.0 mercek sayesinde kamerasıyla öne çıkmaya personel birkaç sürüm geride bırakan bir sanal elektronik kamera performansı sunarken, kişiye özel portrelerinizi çekmeniz için 2.0 MP’lik kibar bir yüz kameraya da yaratıcı.

zenfone

ZenFone 5, Odun kömürü Siyahı, İnci Beyazı, Kiraz Kırmızısı, Menekşe ve ayrıca Şampanya Sarısı aslında olmak üzere 5 özel gölge seçeneğiyle sunuluyor.

Serinin 6 inç ekranlı sürüm, 2GB RAM dahil ZenFone 6, kullanıcılara tamamlayınız görüntüler sunan, 178 ölçüde varsayım açılı IPS HD ekrana yaratıcı. ZenFone 5’te gücünü 1.6 GHz hızda personel Intel Atom Z2560 işlemciden yerleşim bölgesi ZenFone 6, ASUS SonicMaster gürültü teknolojisi sayesinde, kulaklıkla parmak şıklatmak izlerken ya da lig oynarken son derece daha muhteşem bir Beceriler sunan dijital çevresel gürültü teknolojisini de destekliyor. ASUS’a özgü PixelMaster teknolojisiyle desteklenen 13.0 MP’lik ciddi elektronik kamera ve ayrıca uzun çözünürlüklü kişiye özel portreleriniz ve ayrıca video kaydı görüşmeler için 2.0 MP’lik yüz kameranın da bulunduğu ZenFone 6, Odun kömürü Siyahı, İnci Beyazı, Kiraz Kırmızısı ve ayrıca Şampanya Sarısı aslında olmak üzere 4 özel gölge seçeneğiyle sunuluyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Video: Asus’un ZenFone kazandıran yarışmasına başvuru için son günler – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply