Windows 11 ile Android uygulamaları böyle çalışacak –

Windows 11 ile Android uygulamaları böyle çalışacak –

Geçtiğimiz tam hafta 24 Haziran’da Windows 11 yasal olarak tanıtıldı  yanı sıra bunula birbirleriyle Microsoft yanı sıra Amazon’un Android uygulamalarını PC’ye geçmek için güçlerini birleştirdiğini öğrendik. Kim, en sevdiğiniz Android oyunlarını oynayabileceğiniz yanı sıra bütün cep telefonu uygulamalarınızı telefona temel ihtiyaç duymadan yönetmek PC’nizde kullanabileceğiniz anlamına mı olay? Windows 11’de Android uygulamalarını indirmenin gerçekte sadece nasıl çalışacağını açıklamaya çalışalım.


Bakmakta ikramiye sahip olmak: Coinbase Baş yönetici’sundan DOGE listelemesi tartışmasına geri bildirim!


Hepsinin {arkasında} Amazon AppStore sahip olmak

Microsoft, Google Play alışkanlık mağazasını Windows 11’e geçmek için Google ile bir müzakere gerçekleştirmek yerine (Google’ın buna e karşı çıkmış olması da şans ortasında) Microsoft, Amazon’un AppStore’u ile müzakere yoluna giriyor. Bu nedenle Microsoft hesabınızı kullanmanın ve, Windows 11’de Android uygulamalarını indirmek için şüphesiz bir Amazon hesabı kullanmanız gerekeceği anlamına olay. Yanı sıra tabiki, Amazon AppStore, Google Play mağazası seç sayısız uygulamaya  ana sayfa sahipliği yapmadığı için tercih Android uygulamalarınızın başına birini özgürce indirip çalıştıramayabilirsiniz.

Windows 11’de APK (tanıdık olmayan kaynaklardan indirilen) uygulamaları çalıştırmak uygulanabilir

Bütün dürüstlüğümle de, Amazon AppStore’da olmayan Android uygulamalarını APK olarak yükleyebileceksiniz yanı sıra kim düzenli olarak keyifli karşılanan bir hastalık olmuyor. Aynı şekilde eğer yüklerseniz yanı sıra her türlü bir problemde de Hesap verebilirlik size ait oluşum. Anca Windows 11 ile bunu kullanabilmekte bir çeşitler. (*11*)Kim inşaat, Twitter’da bir Microsoft çalışanı vasıtasıyla da (PCMag ile) onaylandığını söyleyelim. Bu nedenle, Windows 11  son sürümüyle beraber halka açılmadan geçmişte mülk değişmezse, Microsoft’un kullanıcılarını tamamen Amazon AppStore uygulamaları ile kısıtlamayacağını sizlere söyleyerek memnun olabiliriz. APK’lar çevresinde düzgün Beceriler mal sahibi olan yanı sıra temel ihtiyaç duyduklarını güvenle indirebilen Herhangi bir kişi, bunları Windows 11 PC’lerine yükleyebilmelidir. Bunu söyledikten sonra kim sürecin etkili bir şekilde sadece nasıl işleyceğini ancak bilmiyoruz. Gerçekten, tanıdık olmayan kaynaklarda  yüklenen uygulamaların aslında Windows 11’de de harika bir şekilde çalışacağını emin ol edemeyiz, önemli ölçüde de Microsoft Store’dan gelmiyorlarsa.

APK olarak kurulum bir yana, tamamen işleri amacına avantajlı yanı sıra uygun şekilde bir moda trendi gerçekleştirmek isteyen bir kullanıcıysanız, Android uygulamalarınızı Amazon AppStore’dan indirmek isteyeceksiniz. Ya da daha doğrusu, Microsoft Mağazasından.  Microsoft Store’un sağa Twitter, TikTok, Disney+ seç Android uygulamalarını arayabileceksiniz yanı sıra Amazon AppStore’un bunlara kurucu olması durumunda (ki sahip olmak) – kim uygulamalar oradan alınıp Microsoft Store’da görünecek, çeşitli diğer Microsoft Store uygulamaları seç indirilebilir durumda gidiyor.

Android uygulamaları çok kendi Android sağlayıcılarında çalışabiliyor yanı sıra bilgisayarınızın faresi yanı sıra klavyesiyle (iddia konusu uygulamaların klavye desteği varsa) sorunsuz bir moda trendi çalışır, benzer şekilde çeşitli diğer bütün Windows uygulamaları seç düzeltmek boyutlandırılabilir yanı sıra eklenebilir hak kazanmak. Hepsinden iyisi, bir Windows 11 hap ya da dokunmatik ekrana kurucu bir Windows 11 dizüstü kişisel bilgisayar kullanıyorsanız, tamamen musluk hareketleriyle Android uygulamalarıyla inanılmaz şekilde temel bir moda trendi  sanki bir telefon kullanıyormuş seç etkileşimde bulunabileceksiniz.

Peki Windows 11 an çıkıyor, tamamen ücretsiz mi yanı sıra sizin bilgisayarınız çalıştırabilir mi?

Windows 11 leak hands-on: Like Windows 10 meets macOS | Engadget

Microsoft’tan yapılan açıklamaya bağlı olarak Windows 11 halen finalize edilmiş yanı sıra halka açılabilir durumda kesinlikle değil. Yine de şuanda hali hazırda olarak kullanılmak için üretildi Windows cihalar için 2022’nin başlarında harika bir şekilde telefonda hale kader. Bu nedenle, Windows 10 kullanıcılarının en mükemmel ihtimalle 2021’in sonlarında ya da daha önemli olasılıkla 2022’nin başlarında Windows 11’e değiştir yapabileceklerini söyleyebiliriz. Windows 10’dan Windows 11’e geçişler tamamen ücretsiz gidiyor, yine de Windows vasıtasıyla bir tavsiye sahip olmak: “Bilgisayarınızın Windows 10 için meşru olmayan bazı taze Minimum gerekli gereksinimleri karşılaması gerekecek. En önemlisi, bilgisayarınızda Saygın Çerçeve Modülü (TPM) olması gerekecek. Kim modül, (*11*)erişim elde edin kontrolü yanı sıra Kimlik onaylamak için olarak kullanılmak için üretildi geliştirme olduğunu da hatırlatalım.

Mahalle zamana {kadar}, Windows kullanıcıları PC Sağlık ve zindelik Kontrolü uygulamasını indirebilir yanı sıra kişisel bilgisayar donanımlarının Windows 11’e telefonda olup olmadığını değerlendirme etmek için kullanabiliyorlardı, yine de uygulamada yaşanan bir adres sorunları nedeniyle Windows tarafında kaldırıldığı bildirildi. (*11*)Uygulamanın uzun değil Microsoft’un Windows 11 sayfasında “Uyumluluğu dikte domuz eti” aşağıda bir kez daha indirilebilir hale getirilmesi bekleniyor yanı sıra bilgisayarınızın Windows 11’i çalıştırıp çalıştıramayacağını görmenin en hızlı yolunun da kim moda trendi olduğunu belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Windows 11 ile Android uygulamaları böyle çalışacak –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply