Xperia 5 Mark II, TENAA’da görüntülendi! – Hardware Plus

Xperia 5 Mark II, TENAA’da algılanan! – Hardware Plus

Sony’nin amiral gemisi Xperia 5 Mark II, TENAA sertifikasyonunda algılanan. Üreticisi, 17 Eylül’de gerçekleştirilecek etkinlikte tanıtılacak.


İlginizi çekebilir: Sony Xperia 5 Mark II, 18W suçlama cihazıyla kader


17 Eylül’de tanıtılacak

Son zamanlarda cihazların tantıldığı Eylül ayında verimlilik gerçekleştirecek olan firmalardan bir birey de Sony. İçerik üreticilerini hedefleyerek tasarladığı 5G karşılık teknolojisine yaratıcı Xperia 1 Mark II’nin halefi gidiyor sürüm, 17 Eylül’de tanıtılacak.

Sertifikasyon eğitim kursu çerçevesinde TENAA’da görüntülenen Xperia 5 II’de Sony, zamansız Omni-Balance tasarımını sürdürüyor. İçerik üreticileri ve ayrıca tiyatro standartlarını genel merkez banliyö bölgesi cihazda 6.1” büyüklüğündeki OLED FullHD+ 120Hz tazeleme hızına yaratıcı göster ise 21:9 formatında. Icat dilini sürdürdüğü Xperia 5’e bağlı olarak büyüklük olarak epeyce daha çok küçük olan cihazda yükseklik ve ayrıca simge durumuna küçült çerçevelerin 1-2 milimetre {kadar} inceleceğini söylemek uygunsuz olmaz.

(*5*)

Resim savunma ZEISS elektronik kamera kaplamasıyla olay

Xperia 5 Mark II’deki üçlü elektronik kamera seti, lenslerinde ZEISS üretimi resim savunma görünüm aracılığıyla kader. 12MP+12MP+12MP olarak sıralanan kameralarda ise bir geliştirmeye gidilmediği görülüyor.

Xperia 5 Mark II, Snapdragon 865’den elektrik gücü alacak

17 Eylül’de lansmanı gerçekleştirilecek olan Xperia 5 II, 7nm+ mimarili Qualcomm Snapdragon 865’den elektrik gücü alacak. 8GB RAM bulunacak modelde 4000 mAh kapasiteli bir bataryanın merkez alması bekleniyor. Cihazda biyometrik koruma önlemi olarak bir Sony klasiği olan elektrik gücü tuşuna karışım bir başparmak izi seyirci merkez alacak. 18W anında suçlama desteğiyle kader cihazın 1000$ civarında ücret etiketine yaratıcı olması bekleniyor. Sony’nin cep telefonu kısımdaki taze ekipman tutumu Xperia’yı kurtarmaya yetecek mi hep beraber göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Xperia 5 Mark II, TENAA’da görüntülendi! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply