Yeni iPhone 2019 modelleri için bilgiler – Hardware Plus

Yeni iPhone 2019 modelleri için bilgiler – Hardware Plus

Yeni iPhone modelleri aracılığıyla önümüzdeki sonbaharda kendinden eyalet ettirecek ve ayrıca ihtiyatlı telefon piyasasının en büyüklerinden olan Apple’ın, 2019 yılında analiz yapacak kim modelleri kabaca bilgiler paylaşıldı. Sağlayıcı önemli ölçüde video kamera konusunda kapsamlı yeniliklere marka atacak tercih görünür.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy S10 ailesine “Karanlık Yöntem” özelliği olay!


Yenilik dünyasının en inanılmaz konuşulan isimlerinden olan Apple, 2019 taze iPhone modelleri kabaca yapılacak değişiklikleri açıkladı. En saygın Apple analistlerinden olan Ming-Chi Kuo, 7 MP olan başlangıç ​​aşaması kameraların 12 MP’e çıkacağını belirtti. Eski cihazlardan 4 mercek kullanırken, Sony vasıtasıyla verilen taze video kamera sistemi aracılığıyla 5 lensli sisteme yaşamak. Hepsi birden inanılmaz kapsamlı açılı mercekler için daha koyu lens kaplamalı teknolojileri aracılığıyla daha görsel bir manzara kazanılacak.

yeni iPhone kameralar

Yeni iPhone cihazlarının 5.8 ve ayrıca 6.5 inçlik cihazlarda OLED göstermek kullanılırken, iPhone XR yerine geçecek cihazda 6.1 inç boyutunda olacağı ve ayrıca ekranda yine LCD kullanılması bekleniyor.

Kuo, Apple’ın başına yılın eylül ayında taze iPhone’lar çıkardığı için sözü başarıyla geçti cihazların kim yılın sonbaharında piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Yeni iPhone 2019 modelleri için bilgiler – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply